• تهران - شهرک صنعتی شمس آباد - بلوار نخلستان - گلشید 7 - پلاک 23
  • opetco@gmail.com

سیلندر هیدرولیک | پاوریونیت هیدرولیک | جک هیدرولیک

سیلندر هیدرولیک

سیلندر هیدرولیک یکی پرکاربردترین تجهیزات هیدرولیک در صنایع فولاد، صنایع پرس، صنایع ماشین­سازی، صنایع خودرو سازی، صنایع سیمان و خطوط تولید صنایع سنگین و ریخته گری که ساخت این شرکت براساس استاندارد ISO6020/1-2  میباشد.
سیلندر هیدرولیک به وسیله فشار نیروی سیال (روغن هیدرولیک) عمل کرده و بصورت طولی حرکت و در فشار و اقطار مختلف تولید می گردد. سیلندر هیدرولیک شامل بدنه یا پوسته ، پیستون ، پکینگ و اتصالات مربوطه می باشد، که با توجه به نوع نصب و کاربری قابل انتخاب می باشد. سیلندرهای هیدرولیک با توجه به نوع فشار وارده بر حسب تن تقسیم بندی می شوند.

انواع سیلندر هیدرولیک با فشار کاری 700 bar

پروژه های طراحی و ساخت

ساخت جک هیدرولیکی دوطرفه با فشار کاری 700 bar

 طراحی سیلندر هیدرولیک به همراه عملگر


جک های تلسکوپی

نمونه ساختی با فشار کاری 700 بار

جک هیدرولیک مخصوص کوره
تعمیرات اساسی سیلندر های هیدرولیک

جک باز شده سایز 8 اینچ با فشار کاری 700 bar

یونیت های هیدرولیک

یونیت هیدرولیک مجموعه مخزن هیدرولیک، الکتروموتور، شیرآلات کنترلی فشار، دبی و جه و دیگر ادوات نصب شده بر روی آن است که جهت تامین دبی، کنترل فشار و جهت جریان مورد استفاده میگیرد. این مجموعه همچینن با عنوان پاورپک، پاوریونیت یا یونیت قدرت نیز نامیده میشود.

حجم مخزن روغن بر حسب نیاز سیستم، دبی پمپ و پارامترهای انتقال حرارت تعیین میگردد. در این شرکت حجم مخزن به صورت معمول بین ۳۰lit الی۲۰۰۰lit انتخاب می گردد.

سایز الکتروموتور مصرفی بر مبنای فشار و دبی مورد نیاز سیستم تعیین میگردد. توان معمول الکتروموتورهای تک فاز تا۲٫۲kw و الکتروموتورهای سه فازتا ۱۶۰ kw میباشد.

فشار کاری معمول در سیستم هیدرولیک این شرکت ۱۰۰bar، ۲۰۰bar، ۲۵۰bar، ۳۵0 bar انتخاب و برخی تا 700 bar می باشد .

چیدمان شیرآلات، پمپها و الکتروموتور بر روی مخزن روغن براساس مدار طراحی شده برای سیستم و محدودیتهای نصب انجام میشود. معمولا شکل ظاهری یونیت هیدرولیک و نحوه قرارگیری الکتروموتور نسبت به مخزن با نضر طراح انجام میشود.

یونیت هیدرولیک

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.