دستگاه های سفارشی شرکت پولاد اوژن

دستگاه های سفارشی شرکت پولاد اوژن

شرکت پولاد اوژن از سال ۱۳۸۴ با شناسایی نیاز صنایع و با گرد آوری کارشناسان خبره، فعالیت خود را به عنوان یک شرکت مهندسی در زمینه­ی طراحی و ساخت طیف گسترده­ای از ادوات صنعتی و هیدرولیک جهت پیشبرد این فن آوری در صنایع مختلف از جمله نفت ، گاز ، پتروشیمی ، فولاد، سیمان و …  آغاز نموده است.

اخذ استانداردهای بین المللی مانند HSE-MS، OHSAS 18001، ISO 14001، ISO 9004 و … همچنین مجوزهای داخلی مانند مجوز ساخت میز تست شیرآلات از وزارت صنعت، معدن و تجارت(تنها شرکت دارنده­ی مجوز ساخت در ایران)، مجوز ساخت و تعمیر تجهیزات High Pressure تا فشار ۵۰۰۰ bar/75000 psi، عضویت در انجمن استصنا( انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران)، خود بیانگر این مطلب است که کیفیت دغدغه­ی اصلی و همیشگی این شرکت بوده و هر روز سعی دارد علاوه بر افزایش کیفیت محصولات ساخت خود، ارائه دهنده­ی راه حل­های نوین و راه گشا باشد.

محصولات و فعالیتهای واحد طراحی، مهندسی و ساخت شرکت پولاد اوژن به شرح ذیل می باشد:

  • طراحی و ساخت انواع میز تست شیرهای نفت و گاز اعم از اطمینان و کنترلی از سایز ۱/۲″ الی ۶۰″ ، تا فشار ۲۲,۰۰۰ psi / 1500 bar بصورت دستی، هیدرولیک و تمام اتوماتیک ( کامپیوتری)
  • طراحی و ساخت انواع پرس کارکاهی، پاور پک هیدرولیک، سیلندرهای هیدرولیک تا ظرفیت ۱۰۰۰ تن، سیستم فلاشینگ روغن و …
  • طراحی و ساخت انواع تست پمپ های هیدرولیک و هیدرواستاتیک با درایو بادی، برقی و دستی و سیستم های تست خاص، دستگاههای تست سیلندرهای آتشنشانی، تنفسی و گازی، میز تست شیلنگ و لوله، میز تست شیرهای هیدرولیک و یونیت های فشار ساز تا فشار ۵۰۰۰ bar / 72500 psi .
  • ساخت یونیتهای تزریق متانول و مواد شیمیایی ( Chemical Injection Unit)
  • ساخت انواع مخزن فشار قوی جهت امور تست و تولیدات سوپر آلیاژها تا فشار ۲۵۰۰ bar
  • ساخت پانل کنترل و سیستمهای تست دوام و خستگی قطعات صنعتی و خاص
  • ساخت دستگاه لپينگ و گرينديگ در سايزهاي مختلف

دستگاه های سفارشی شرکت پولاد اوژن

علاوه بر محصولات فوق، هدف شرکت مهندسی پولاد اوژن ارائه راه حل به جای ارائه محصول می باشد. در ادامه برخی از دستگاه های خاص که به سفارش مشتریان طراحی و ساخته شده است ارائه می گردد: